Główny specjalista ds zarządzania produktem/ product engineer

Praca: Główny specjalista ds zarządzania produktem/ product engineer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/24/0625
OBOWIĄZKI:
Analiza awarii komponentów i identyfikacja źródła awarii. Rekultywacja, identyfikacja przyczyn źródłowych i poprawa jakości z dostawcami. Rozwiązywanie incydentów w terenie o silnym wpływie na środowisko. Kwalifikacja nowych komponentów ze szczególnym uwzględnieniem półprzewodników i transformatorów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: sumienność wykonywania obowiązków, odpowiedzialność
Uprawnienia: kurs "Auditorów wewnętrznych systemów zarządzania jakością ISO 9001-2008"
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Wykształcenie wyższe na kierunku ścisłym. Mile widziane wykształcenie na kierunku chemicznym[Umiejętność 1] : Wykształcenie wyższe na kierunku ścisłym. Mile widziane wykształcenie na kierunku chemicznym[Inne] : Język angielski wymagany ze względu na pracę w międzynarodowej firmie. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem. Poziom znajomości języków obcych zostanie zweryfikowany podczas rekrutacji.

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu