Praca: Glazurnik


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Glazurnik
Miejsce pracy: Tarnowska Wola
Numer: StPr/20/1154
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie masy do wykładania glazury, cięcie glazury, dźwiganie płyt ceramicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

możliwość wykonywania ciężkiej pracy fizycznej,mile widziany 1 m-c doświadczenia w zawodzie glazurnik.

Miejsce pracy:

Tarnowska Wola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Glazurnik

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2020-12-01
Gipsowanie, malowanie, montaż płyt KG, układanie glazury. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność gipsowania, malowania, montaż płyt KG, układanie glazury
POZNAJ OFERTĘ

Glazurnik

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tarnowska Wola
Dodane: 2020-11-24
przygotowywanie masy do wykładania glazury, cięcie glazury, dźwiganie płyt ceramicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość wykonywania ciężkiej pracy fizycznej, mile...
POZNAJ OFERTĘ