Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Zelów
Numer: StPr/22/0803
OBOWIĄZKI:
Zabiegi fryzjerskie, strzyżenie męskie i damnskie, modelowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Zelów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

h3

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2022-08-12
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy, - zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., - nauka fryzur okolicznościowych, a także dopasowanie fryzur do kształtu twarzy, - nauka...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-08-02
- strzyżenie damskie- strzyżenie męskie- farbowanie włosów- godziny pracy: 9-13- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2022-07-19
wykonywanie zabiegów fryzjerskich min strzyżenia włosów, formowanie,andulowania i zmiana koloru włosów. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: kurs fryzjerski lub odbyty staż na stanowisku...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2022-07-18
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- nauka fryzur okolicznościowych, a także dopasowanie fryzur do kształtu twarzy,- nauka przeprowadzania...
POZNAJ OFERTĘ