Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Zelów
Numer: StPr/22/0803
OBOWIĄZKI:
Zabiegi fryzjerskie, strzyżenie męskie i damnskie, modelowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Zelów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

h3

Fryzjer męski

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2022-06-30
strzyżenie głowy, strzyżenie głowy, tonowanie siwizny/NABÓR STAŻ F.P. ALG./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjerka

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2022-06-29
WYKONYWANIE USŁUG FRYZJERSKICH, STRZYŻENIE, KOLORYZACJA, ZABIEGI REGENERACYJNE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 -...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2022-06-27
Fryzjerstwo damsko-męskie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe lub zawodowe albo kurs. Możliwość przyuczenia. Umiejętność strzyżenia.
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2022-06-27
wykonywanie zabiegów fryzjerskich zgodnymi z życzeniami klientów doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury strzyżenienie i modelowanie przeprowadzanie koloryzacji włosów praca w recepcji SPA wykształcenie zawodowe...
POZNAJ OFERTĘ