Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Fryzjer
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0256
OBOWIĄZKI:
p s
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer
Uprawnienia: Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-04-06
wykonywanie usług fryzjerskich, strzyżenie, modelowanie, farbowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer Uprawnienia: umiejętność farbowania i modelowania
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-03-26
- mycie włosów klientów- wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych- doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji- strzyżenie i modelowanie włosów- koloryzacja...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
strzyżenie, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie, pielęgnowanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą różnorodnych narzędzi, z wykorzystaniem specjalistycznych aparatów oraz materiałów fryzjerskich...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2021-03-25
- mycie głowy,- modelowanie,- nakładanie odżywki,- nakładanie farby,- nakręcanie wałków,- sprzątanie włosów,- przygotowywanie klientki do danej usługi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...