Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Fryzjer
Miejsce pracy: Pajęczno
Numer: StPr/21/0085
OBOWIĄZKI:

Fryzjerstwo męskie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: fryzjerstwo


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Pajęczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie



Zobacz podobne oferty

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: wczoraj
- mycie głowy,- modelowanie,- nakładanie odżywki,- nakładanie farby,- nakręcanie wałków,- sprzątanie włosów,- przygotowywanie klientki do danej usługi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2021-03-02
strzyżenie, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie, pielęgnowanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą różnorodnych narzędzi, z wykorzystaniem specjalistycznych aparatów oraz materiałów fryzjerskich...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2021-03-01
strzyżenie, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie, pielęgnowanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą różnorodnych narzędzi, z wykorzystaniem specjalistycznych aparatów oraz materiałów fryzjerskich...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-03-01
wykonywanie usług fryzjerskich, strzyżenie, modelowanie, farbowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer Uprawnienia: umiejętność farbowania i modelowania
POZNAJ OFERTĘ