Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
Obcinanie i golenie męskich głów i bród oraz świadczenie pozostałych zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn .
Miejsce pracy:

Wieruszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
Dodane: wczoraj
Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Lokalizacja: łódzkie/ Wieruszów
Dodane: 2021-02-25
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjerka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-02-24
- strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, farbowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Uprawnienia: pielęganacja włosów, strzyżenie i modelowanie, trwała ondulacja, koloryzacja...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2021-02-23
strzyżenie, farbowanie, układanie fryzur;Praca w godz.: 12.00-20.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na wskazanym stanowisku