Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Fryzjer
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0599
OBOWIĄZKI:

Modelowanie fryzur

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-10-13
- strzyżenie damskie- strzyżenie mskie- koloryzacja Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: - wymagany staż pracy pół roku- umiejętność strzyżenia i koloryzacji
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2020-10-09
nakładanie masek, obsługa urządzń: klimazon, sauna, kreatyna na włosy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2020-10-09
-farbowanie,-modelowanie,-strzyżenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: kurs fryzjerski
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-10-09
- strzyżenie, modelowanie, loki, koki, prostowanie- koloryzacja, koloryzacja do 10 refleksów- baleyage i pasemka- techniki koloryzacji- pielęgnacja - Olaplex- patynowanie- dekoloryzacja- wykonywanie trwałej- X-tenso-...
POZNAJ OFERTĘ