Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Fryzjer
Miejsce pracy: Uniejów
Numer: StPr/20/0171
OBOWIĄZKI:

fryzjer

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Uniejów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2020-10-14
Modelowanie fryzur Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-10-13
- strzyżenie damskie- strzyżenie mskie- koloryzacja Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: - wymagany staż pracy pół roku- umiejętność strzyżenia i koloryzacji
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2020-10-09
nakładanie masek, obsługa urządzń: klimazon, sauna, kreatyna na włosy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
-farbowanie,-modelowanie,-strzyżenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: kurs fryzjerski