Praca: Fryzjer męski (barber)

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Fryzjer męski (barber)
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0044
OBOWIĄZKI:
staż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Zobacz podobne oferty

h3

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-02-19
obsługa klientów w zakresie: strzyżenie, modelowanie,ocena stanów włosów, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjno lecznicze,telefoniczne umawianie klientów Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata:...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-02-09
praca na stanowisku fryzjer, obsługa klienta salonu, modelowanie, koloryzacja, strzyżenie, utrzymanie porządku na stanowisku pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Strzyżenie damsko-męskie.Godziny pracy: do uzgodnienia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - staż pracy: 2 lata na stanowisku
POZNAJ OFERTĘ

Fryzjer

Dodane: 2024-02-02