Praca: Fryzjer damski

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Fryzjer damski
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0359
OBOWIĄZKI:

Modelowanie włosów, czesanie fryzur okolicznościowych. Nauka pielegnacji włosów. Organizowanie stanowiska pracy. Nakładanie koloryzacji o różnych formach.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Umiejętność strzyżenia i modelowania.

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu