Praca: Fizjoterapeuta


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1417
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów usprawniających, prowadzenie obserwacji chorego i rejestr postepów chorego, prowadzenie ćwiczeń leczniczych w systemie ćwiczeń zespołowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne


Wymagania inne:

prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2021-01-14
wykonywanie zabiegów usprawniających, prowadzenie obserwacji chorego, rejestr postepów Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
POZNAJ OFERTĘ

Fizjoterapeuta

ZOZ NORMAN

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-01-06
miejsce pracy: Koszalin Możliwość zakwaterowania dla osób spoza Koszalina. Stała praca dla fizjoterapeuty z ukierunkowaniem na rehabilitację neurologiczną. Praca z pacjentami głównie po udarze mózgu, ale...
POZNAJ OFERTĘ