Praca: Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0370
OBOWIĄZKI:
p s
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-06-22
WYKONYWANIE ZABIEGÓW USPRAWNIAJĄCYCH, PROWADZENIE OBSERWACJI CHOREGO I REJESTR POSTĘPÓW CHOREGO, PROWADZENIE ĆWICZEŃ LECZNICZYCH ZGODNIE Z WYKONYWANYM ZAWODEM Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Milionowa 2G
Dodane: 2024-06-21
Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Milionowej 2G w Łodzi. Zapraszamy do aplikowania już dziś! My zadbamy o: zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży; różnorodne formy...

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-06-17
według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapia Uprawnienia: sumienność Uprawnienia: zaangażowanie w pracę Uprawnienia: empatia Wymagania inne:

Dodane: 2024-05-31