Praca: Fizjoterapeuta (fp)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Fizjoterapeuta (fp)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/5549
OBOWIĄZKI:
-przeprowwadzanie badania funkcjonalnego pacjenta,-ocena stanu dyskfunkcji narzadu ruchu,-ustalanie przeciwskazań do zabiegów,-planowanie pricesu usprawniania i jego realizowanie za pośrednictwem zabiegów fizykoterapii,hydroterapii,krioterapii,masażu,kinezyterapii,metod manualnych,-prowadzenie dokumentacji medycznej i sprawozdawczości na rzecz NFZ,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi