Praca: Farbiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Farbiarz
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1580
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn barwiarskich monitorowanie procesów farbiarskich obsługa aparatów farbiarskich praca ze środkami chemicznymi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Brak przeciwskazań zdrowotnych do ciężkiej pracy fizycznej
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : brak komunikacji miejskiej - dyspozycyjność przy dojazdach do pracy [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ TECHNIK BARWIENIA

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu