Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Elektryk
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/1862
OBOWIĄZKI:
montaż układów elektrycznych instalacji fotowoltaicznych-domy jednorodzinne [woj. łódzkie]
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe,możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji [szkolenia gwarantowane przez pracodawcę],ilość godzin pracy uzależniona od ilości zleceń,

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 34,07 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim