Praca: Elektryk


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Elektryk
Miejsce pracy: Trębaczew
Numer: StPr/21/0522
OBOWIĄZKI:
Obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Miejsce pracy:

Trębaczew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie



Zobacz podobne oferty

h3

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2021-12-04
obsługa klienta, obsługa kasy, przyjmowanie i wykładanie towaru, dbanie o ekspozycję sklepu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier zbiorów

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Lokalizacja: łódzkie/ Sosnowiec
Dodane: 2021-12-03
• transport pracowników (służbowym 9-osobowym autem) między Łodzią a Strykowem (zbiórka o godz. 6 w Łodzi na Łąkowej 29C) oraz prace magazynowe w wymiarze pełnego etatu w Strykowie, Sosnowiec 15A (w godz....
POZNAJ OFERTĘ

Referent+staż power v

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-12-03
nauka i pomoc:-przy prowadzeniu i przygotowaniu dokumentacji kadrowo-płacowej-przy procesie rekrutacji przyszłych pracowników-przy obsłudze kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców-przy obsłudze programów...
POZNAJ OFERTĘ

Promotor/hostessa

Młodzieżowe Centrum Kariery Bełchatów

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2021-12-03
Promocja i sprzedaż produktów na stanowisku w sklepie E.leclerc Wymagania inne: Dyspozycyjność, miła aparycja, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, kontakt z klientem, otwartość.
POZNAJ OFERTĘ