Elektryk - monter instalacji sanitarnych

Praca: Elektryk - monter instalacji sanitarnych


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Elektryk - monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0286
OBOWIĄZKI:

ZGODNY ZE STANOWISKIEM

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

WYMAGANE UPRAWNIENIA ELEKTRYKA

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-04-29
montaż, diagnoza i naprawa instalacji, urządzeń elektrycznych, lokalizacja uszkodzeń, wykonywanie napraw instalacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Uprawnienia: uprawnienia SEP...
POZNAJ OFERTĘ

Elektryk - pomiarowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2021-04-08
1. Praca przy komputerze, 2. Instalacje elektryczne, 3. Pomiary elektryczne, 4. Inne czynności zlecone przez pracodawcę. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...
POZNAJ OFERTĘ