Elektryk - Monter instalacji fotowoltaicznej

Praca: Elektryk - Monter instalacji fotowoltaicznej

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

woj. łódzkie
Opis stanowiska:
  • Praca przy montażu i demontażu instalacji fotowoltaicznej do mocy 1MW
  • Praca na terenie Niemiec
Wymagania:
  • Doświadczenie
  • Uprawnienie elektryczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Polska umowa o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Wynagrodzenie wypłacane w walucie €
  • Możliwość pobierania zaliczek w pierwszym miesiącu pracy.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę,
  • Zwrot kosztów dojazdu na kontrakt
  • Bezpłatny transport do pracy samochodami służbowymi
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu.