Elektryk / Elektronik / Elektromechanik / Mechatronik

Praca: Elektryk / Elektronik / Elektromechanik / Mechatronik

HOOP POLSKA SP. Z O.O.

specjalizująca się w produkcji wód i napojów,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • mile widziana umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet socjalny i medyczny
  • dofinansowanie dojazdu do pracy

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i ewentualnych przyszłych rekrutacji prowadzonych przez „Ustronianka” Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”