Praca: Elektromonter

Młodzieżowe Biuro Pracy Skierniewice
Elektromonter
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: 1/1/2022
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych urządzeń i instalacji elektrycznych i energetycznych zgodnie z wyznaczonym planem remontów, usuwanie awarii elektrycznych na terenie zakładu, utrzymywanie w pełnej sprawności instalacji elektrycznych i oświetleniowych (wewnętrznej i zewnętrznej) na terenie zakładu, prowadzenie pomiarów elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk*
Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Posiadanie książeczki sanitarno - epidemiologicznej, znajomość czytania dokumentacji technicznej, gotowość do pracy zmianowej, sumienność, umiejętność pracy w grupie, mile widziane doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe.

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Skierniewice