Praca: Elektromonter - operator

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Elektromonter - operator
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:
Obsługa, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych, obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

- wymaganie świadectwo kwalifikacyjne E do min. 1 kV- praca w ruchu ciągłym

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli