Elektromonter instalacji elektrycznych

Praca: Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Kamieńsk
Numer: StPr/22/0382
OBOWIĄZKI:
p s
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dobry stan zdrowia

Miejsce pracy:

Kamieńsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Lokalizacja: łódzkie/ Kamieńsk
Dodane: wczoraj
p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: dobry stan zdrowia
POZNAJ OFERTĘ

Elektryk/Elektromonter (praca w delegacji)

ProPoint S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Zgierz, Pabianice, Piotrków Trybunalski
Zakres obowiązków: montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych,...

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Sławno
Dodane: 2022-05-16
WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH ORAZ INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH I SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ ELEKTRONICZNYCH. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: UPRAWNIENIA DOZORU I...
POZNAJ OFERTĘ

Elektromonter systemów alarmowych

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Borowiny
Dodane: 2022-05-10
- instalacja systemów alarmowych,- instalacja systemów monitoringu,- wykonywanie serwisów i przeglądów konserwacyjnych,- sporządzanie dokumentacji podwykonawczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...