Elektromonter instalacji elektrycznych

Praca: Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Miejsce pracy: Józefów
Numer: StPr/20/0332
OBOWIĄZKI:

wykonywanie instalacji elektrycznych, diagnozowanie stanu technicznego instalcji, wykrywanie i wyszukiwanie uszkodzeń

Miejsce pracy:

Józefów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zobacz podobne oferty

Pomocnik Elektromontera

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
Dodane: dzisiaj
instalacje elektryczne elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe) automatyka przemysłowa (również pneumatyka) doświadczenie w branży elektrotechnicznej uczciwość, sumienność, dyspozycyjność...
POZNAJ OFERTĘ

Elektromonter sieci trakcyjnej (infrastruktura kolejowa)

Vetra Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-16
prace ziemne przy budowie fundamentów trakcji kolejowej, montaż słupów trakcyjnych, montaż podwieszeń sieci trakcyjnej, montaż uszynień indywidualnych i grupowych, montaż sieci trakcyjnej. wykształcenia...