Elektromechanik pojazdów samochodowych

Praca: Elektromechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/20/1037
OBOWIĄZKI:
Montowanie układów, zespołów i wiązek elektrycznych. Ustalanie sposobu usunięcia niesprawności, wymiana części zespołu, naprawa części. Umowa o pracę od 01.01.2021r. do 31.12.2023r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Zdolności manualne i praktyczna wiedza techniczna z zakresu elektromechaniki pojazdów samochodowych.

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach