Elektromechanik/ konserwator maszyn i urządzeń

Praca: Elektromechanik/ konserwator maszyn i urządzeń


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Elektromechanik/ konserwator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Dzierżązna
Numer: StPr/21/1764
OBOWIĄZKI:

konserwacja i naprawa maszyn stolarkich i elektronarzędzi, ostrzenie narzędzi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dzierżązna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2021-11-25
naprawy mechaniczne, naprawy elektryczne, naprawy maszyn gastronomicznych i samochodów. Umowa zlecenie na okres 3 lat. Praca jednozmianowa; od poniedziałku do piątku; w godzinach 10-18. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Elektromechanik/ konserwator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Dzierżązna
Dodane: 2021-11-18
konserwacja i naprawa maszyn stolarkich i elektronarzędzi, ostrzenie narzędzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Starowa Góra
Dodane: 2021-11-16
Naprawa układów instalacji elektrycznych, diagnostyka komputerowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektromechanik
POZNAJ OFERTĘ

Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Starowa Góra
Dodane: 2021-11-16
Naprawa układów instalacji elektrycznych, diagnostyka komputerowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektromechanik
POZNAJ OFERTĘ