Praca: Ekspert biznesowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Ekspert biznesowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2209
OBOWIĄZKI:
- samodzielnie zajmuje się analizą potrzeb biznesowych wymagań technicznych w celu sformułowania strategii i rozwiązań informatycznych wspierających cele organizacji- pełni rolę łącznika między działami biznesowymi i zespołami technicznymi, pomagając w efektywnym wdrożeniu i zarządzaniu projektami IT- porusza się w technologii Digital Software, interfejsów cyfrowych- miejsce wykonywania pracy: lokalizacje pracodawcy na terenie miasta Łodzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa systemów informatycznych

Wymagania inne:

znajomość technologii: Digital Software, interfejsów cyfrowychumiejętność zarządzania projektami ITmile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 412 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi