Ekspedient pocztowy ds. ekspedycyjno - rozdzielczych

Praca: Ekspedient pocztowy ds. ekspedycyjno - rozdzielczych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z wewnętrznymi przepisami i rozporządzeniami dotyczącymi stanowiska, stosowanie się do ustalonego w zakładzie pracy porządku i dyscypliny pracy, przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony informacji niejawnych i ochrony danych osobowych, sporządzanie zestawień pomocnicznych, rejestrowanie przesyłek w systemie komputerowym, porządkowanie, wpinanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej