Praca: Dziewiarz


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Dziewiarz
Miejsce pracy: Dłutów
Numer: StPr/21/0356
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn dziewiarskich. Umowa o pracę na czas określony (3 lata) w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 5:00 - 9:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe - 1 rok.

Miejsce pracy:

Dłutów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

Dziewiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2021-04-26
maszyny skarpetkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Dziewiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-04-26
- produkcja dzianin bawełnianych, poliestrowych, wiskozowych, mieszanek- Możliwość przyuczenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia
POZNAJ OFERTĘ

Dziewiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-04-19

Dziewiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-04-19
- obsługa maszyn dziewiarskich - przygotowanie wzorów do produkcji i programów na programach wacpaint i rumidraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność...
POZNAJ OFERTĘ