Dziewiarz (os. niepełnosprawne)

Praca: Dziewiarz (os. niepełnosprawne)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/7305
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn dziewiarskich produkujących gumy, taśmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

h3

Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Mokrsko
Dodane: 2021-12-06
Samodzielnie prowadzenie salonu fryzjerskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: umiejętność strzyżenia damsko męskiego
POZNAJ OFERTĘ

Brygadzista zmianowy

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
- Nadzór nad podległymi sobie pracownikami, - Obsługa maszyn i urządzeń, - Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż oraz egzekwowanie ich od podległych sobie pracowników, - Nadzór nad produkcją oraz procesami...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

- prace porządkowe ręczne- koszenie trawy i grabienie liści - sprzątanie chodników- odśnieżanie chodnikówPraca na terenie miasta Łodzi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca - dostawca sprzętu agd

Rozładunek i załadunek towaru,Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,Dostawa sprzętu AGD,Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie[Umowa Zlecenie] 3 lata (nieuregulowany czas pracy)Miejsce pracy ul...