Dyrektor sprzedaży produktów stalowych ze znajomością języków obcych

Praca: Dyrektor sprzedaży produktów stalowych ze znajomością języków obcych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4589
OBOWIĄZKI:

- pozyskiwanie nowych klientów - prezentacja towarów z oferty firmy - sprzedaż i zakup towarów stalowych - tworzenie ofert handlowych - monitorowanie sytuacji na rynku i analizowanie działań konkurencji - opieka nad zamówieniami klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: " Przedsiębiorczość i inteligencja finansowa"
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe specjalistyczne związane z handlem - znajomość technik sprzedaży i marketingu - umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych - bardzo dobra znajomość branży stalowej Inne: udział w konferencjach branżowych, kursy związane z tematyką handlu stali

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi