Praca: Drukarz tkanin

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Drukarz tkanin
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4706
OBOWIĄZKI:

obsługa urządzeń drukarskich: Ploter Summe Cut, Drukarka EPSON F6200, prasy do sublimacji, komputera i programów graficznych; obsługa plotera Summa Cut; obsługa drukarki przemysłowej Epson F6200 do druku tkanin; obsługa prasy do sublimacji hydraulicznej termo transferowej; obsługa plotera do sublimacji Epson SC-T 24. umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Grafika komputerowa
Uprawnienia: Przygotowanie materiałów graficznych do drukowania
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa plotera Summa Cut; obsługa drukarki przemysłowej Epson F6200 do druku tkanin; obsługa prasy do sublimacji hydraulicznej termotransferowej; obsługa plotera do sublimacji Epson SC-T 24

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi