Doradca Techniczno-Handlowy - oleje, smary

Praca: Doradca Techniczno-Handlowy - oleje, smary

Ogłoszenie numer: 3639548, z dnia 2020-09-22

Klient portalu Praca.pl

Importer i dystrybutor środków smarnych poszukuje kompetentnej osoby na stanowisko regionalne w zespole sprzedaży:

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: DTH2020

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż wysokiej jakości smarów i olejów
  • doradztwo techniczne i proponowanie technicznych zastosowań produktów
  • opieka nad klientami firmy, dbanie o relacje oraz pozyskiwanie odbiorców
  • przygotowywanie ofert i wycen dla klientów
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży na Polskę
  • analiza rynku i działań konkurencji

Region działania: Polska
Miejsce pracy: home office

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w aktywnej sprzedaży będzie znaczącym atutem (sprzedaż środków smarnych, urządzeń, rozwiązań technicznych, chemii przemysłowej, serwisu, usług, części do przemysłu, motoryzacji)
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych oraz rozmowy i negocjacji z klientem
  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi, dojrzałość
  • samodzielność i skuteczność w działaniu, zaangażowanie, orientacja na wyniki
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawa praca w stabilnej firmie
  • samodzielne stanowisko i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód