Doradca klienta/pracownik biurowy

Praca: Doradca klienta/pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0895
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, przygotowywanie: ofert, dokumentów do sprzedaży, zamówień, sprzedaż,wydawanie materiałów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia: Podstawowa znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: Znajomość branży budowlanej
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych o kierunku budownictwo

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim