Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Doradca klienta
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/22/0667
OBOWIĄZKI:
Pisanie opisów nieruchomości i wprowadzanie do aplikacji, z których korzysta firma.Tworzenie ofert ubezpieczeniowych.Obsługa baz: RODO, ubezpieczeniowych.Obsługa klientów (rozmowa bezpośrednia i telefoniczna).Praca z geoportalem.Nauka obsługiwania nowoczesnych urządzeń oraz programów związanych z nieruchomościami i ubezpieczeniami (skaner, szyfrowanie dokumentów, oprogramowania do obróbki zdjęć).Prowadzenie kalendarza elektronicznego oraz korespondencji e-mail.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu