Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Pajęczno
Numer: StPr/21/0057
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Pajęczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
wg programu stażu, fundusz unijny RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Zakres wykonywanych zadań:- obsługa klientów,- obsługa komputera,- obsługa kasy fiskalnej,- odczytywanie recept,- dobór opraw okularowych,- mierzenie rozstawu źrenic,-dbanie o czystość i bezpieczeństwo na...

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Doradca Klienta

Nationale-Nederlanden

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne...