Praca: Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Dekarz
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/1626
OBOWIĄZKI:
Zgodny z zajmowanym stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

h3

Konserwator urządzeń technicznych

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
obsługa stacji energetycznych, wewnętrznej instalacji elektrycznej, rozdzielni elektrycznych, aparatury prądotwórczej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Wymagania inne: grupa E1-...
POZNAJ OFERTĘ

Doradca techniczno handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
- Sprzedaż przemienników częstotliwości firmy Invertek, pozyskiwanie nowych klientów, wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe,pPrzygotowywanie ofert handlowych, udział w spotkaniach i prezentacjach technicznych,...
POZNAJ OFERTĘ

Aparatowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,prowadzenie zapisów z przebiegu procesu produkcyjnego w Raportach wytwarzania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
- szycie kostiumów kąpielowych, bielizny, leginsów na maszynach stębnówka, overlock, dwuigłówkapraca w przedziale czasowym 06:00-14:00; 07:00-15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...