Praca: Dekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Dekarz
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0980
OBOWIĄZKI:

pokrywanie i naprawianie dachów różnymi materiałami dekarskimi; zakładanie konserwowanie i naprawianie urządzeń do odprowadzania wody z dachu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Stużno
Dodane: wczoraj
WYKONYWANIE POKRYĆ DACHOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE JAKO DEKARZ
POZNAJ OFERTĘ

Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
Zgodny z zajmowanym stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Gomunice
Dodane: 2022-08-01
wg zakresu obowiącków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: badania wysokościowe
POZNAJ OFERTĘ

Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Idzikowice
Dodane: 2022-07-22
USTAWIANIE RUSZTOWAŃ WOKÓŁ BUDYNKU DO MONTAŻU DACHU, PODBITKI I ELEWACJI, MONTAOWANIE ORYNNOWANIA I RUR SPUSTOWYCH ORAZ OBRÓBEK BLACHARSKICH, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH, DOCIANNIE DACHOWAŃ. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ