Praca: Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Cukiernik
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0968
OBOWIĄZKI:

pomoc w produkcji produktów cukierniczych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

h3

Cukiernik-deserant

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-08-01
Przygotowywanie deserów, dekorowanie i wykonywanie tortów i wyrobów cukierniczych. Wymagania konieczne: Uprawnienia: -badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie...
POZNAJ OFERTĘ

Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
pomocnicze prace cukiernicze Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2022-07-14
przygotowywanie wyrobów cukierniczych i innych, obsługa cateringu, obsługa gości, utrzymanie porzadku i czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: doświadczenie mile widziane