Praca: Cukiernik-deserant

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Cukiernik-deserant
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0037
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie deserów, dekorowanie i wykonywanie tortów i wyrobów cukierniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: -badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz zmysł estetyczny i zdolności plastyczne.Wymagana umiejętność wykonywania i dekorowania tortów.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej