Praca: Cieśla

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Cieśla
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0351
OBOWIĄZKI:

prace ciesielskie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

h3

Cieśla

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich Inne prace budowlane –...
POZNAJ OFERTĘ

Cieśla

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2022-05-18
wykonywanie konstrukcji drewnianych, przewożenie do klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: doświadczenie na podobnym stanowisku mile...
POZNAJ OFERTĘ

Cieśla brygadzista

Lambda S.A.

Dodane: 2022-05-15
Firma Lambda S.A. zatrudni Cieśli Brygadzistów na projektach w Szwecji. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Prowadzenie grupy pracowników Umiejętność pracy z systemami szalunkowymi Umiejętność czytania...
POZNAJ OFERTĘ

Cieśla

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Czechy
Dodane: 2022-05-12
program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak