Praca: Cieśla szalunkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/20/0133
OBOWIĄZKI:
PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIA, FORMOWANIE ŚCIAN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zobacz podobne oferty

Cieśla

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-19
Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich Inne prace budowlane –...

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2020-10-15
PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIOWE, GIPSOWANIE ŚCIAN Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

e-r-s Polska sp. z o.o.

Dodane: 2020-10-13
Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: montaż i demontaż form stalowych i drewnianych wykonywanie szalunków drewnianych prace murarskie i ciesielskie na placach...

Dodane: 2020-10-07
PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIA, FORMOWANIE ŚCIAN Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak