Praca: Brygadzista


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Brygadzista
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/7285
OBOWIĄZKI:
- traktorzysta z doświadczeniem w pracach odśnieżania śniegu, posypywania solą ,będzie również brygadzistą zarządzającym obiektem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Brygadzista - drobiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Łazisko
Dodane: wczoraj
praca na produkcji na działach uboju, patroszenia, dzielenia i pakowania kurczaka, nadzór i kierowanie nad pracami i pracownikami tych działów, sprzątanie, mycie i dezynfekcja poprodukcyjna zakładu oraz nadzór i...
POZNAJ OFERTĘ

Brygadzista pakowni vac

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2023-01-10
Znajomość zasad bezpieczeństwa,umiejętność uruchamiania i zatrzymania maszyn,znajomość zasad poprawnego pakowania produktu,nauka podstawowych asortymentów,zarządzanie zasobami ludzkimi,kontrola pracowników....
POZNAJ OFERTĘ