Praca: Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Brukarz
Miejsce pracy: Szadek
Numer: StPr/22/0399
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac związanych z ustawianiem krawężników i obrzeży, wykonywanie ław betonowych pod krawężniki i obrzeża, przygotowywanie i plantowanie podbudowy i podsypki pod kostkę brukową, układanie nawierzchni brukarskich z kostki, płyt ażurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

- prawo jazdy kat. B (mile widziane)- praca w godz. 07.00 - 15.00 na terenie woj. łódzkiego

Miejsce pracy:

Szadek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli