Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Brukarz
Miejsce pracy: Kolonia Starorawska
Numer: StPr/21/0605
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

- UZUPEŁNIENIE DOPOSAŻENIA RPO 01.09

Miejsce pracy:

Kolonia Starorawska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

h3

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Balcerów
Dodane: 2022-01-18
BRUKUJE, NAPRAWIA I ROZBIERA NAWIERZCHNIE ULIC, PLACÓW, DRÓG, CHODNIKÓW, SKARP I PRZEJAZDÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
POZNAJ OFERTĘ

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Kolonia Starorawska
Dodane: 2022-01-13
WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: - Doświadczenie mile widziane/ możliwość przyuczeniaUZUPEŁNIENIE...
POZNAJ OFERTĘ

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-01-04
- naprawa, konserwacja, wykładanie, rozbieranie kostki brukowej i nawierzchni drogowej - prace odtworzeniowe terenu - obsługa maszyn brukarskich - naprawa i konserwacja sprzętu miejsce wykonywania pracy Łódź oraz...
POZNAJ OFERTĘ