Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Brukarz
Miejsce pracy: Balcerów
Numer: StPr/21/0110
OBOWIĄZKI:
BRUKUJE, NAPRAWIA I ROZBIERA NAWIERZCHNIE ULIC, PLACÓW, DRÓG, CHODNIKÓW, SKARP I PRZEJAZDÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Balcerów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

Brukarz

ACCENT JOBS FOR PEOPLE POLAND SP Z O O

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-06-02
Przygotowanie gruntu pod kostkę brukową Układanie kostki brukowej Układanie krawężników Układanie kostki brukowej lub innych nawierzchni ( chodniki, ścieżki.. ) Poszukujemy doświadczonych, godnych zaufania...
POZNAJ OFERTĘ

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Szadek
Dodane: 2021-05-18
wykonywanie prac związanych z ustawianiem krawężników i obrzeży, wykonywanie ław betonowych pod krawężniki i obrzeża, przygotowywanie i plantowanie podbudowy i posypki pod kostkę brukową, układanie nawierzchni...
POZNAJ OFERTĘ