Praca: Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Brukarz
Miejsce pracy: Kolonia Sójki
Numer: StPr/21/0268
OBOWIĄZKI:
Praca przy budowie sieci światłowodowych, rozbieranie i odtwarzanie nawierzchni po trasie wykopu, zagęszczanie wykopu przed ułożeniem nawierzchni.Miejsce wykonywania pracy: teren całego kraju, głównie województwo kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i pomorskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Kolonia Sójki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie