Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Brukarz
Miejsce pracy: Balcerów
Numer: StPr/20/0262
OBOWIĄZKI:
BRUKUJE, NAPRAWIA I ROZBIERA NAWIERZCHNIE ULIC, PLACÓW, DRÓG, CHODNIKÓW, SKARP I PRZEJAZDÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Balcerów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Maksymilianów
Dodane: 2020-10-06
prace brukarskie, układanie kostki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Balcerów
Dodane: 2020-10-05
BRUKUJE, NAPRAWIA I ROZBIERA NAWIERZCHNIE ULIC, PLACÓW, DRÓG, CHODNIKÓW, SKARP I PRZEJAZDÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
POZNAJ OFERTĘ

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Dudki
Dodane: 2020-10-02
1. Wykonywanie prac brukarskich . Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane praow jazdy kat B i doświadczenie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Dudki
Dodane: 2020-09-22
1. Wykonywanie prac brukarskich . Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane praow jazdy kat B i doświadczenie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ