Praca: Brakarz

Ogłoszenie numer: 2280406, z dnia 2019-02-18

Fabryka Pierścieni Tłokowych "PRIMA" S.A. w Łodzi jest głównym producentem w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Brakarz

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • kontrola wizualna wyrobu gotowego
  • ocena jakościowa gotowych wyrobów
  • rozpoznawanie wyrobów niespełniających przyjętych norm

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakości oraz znajomość przyrządów pomiarowych
  • zdolności manualne, spostrzegawczość
  • dokładność, rzetelność, sumienność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia