Praca: Brakarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Brakarz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2360
OBOWIĄZKI:
- pobranie towaru z nośnika transportowego- wybór właściwej funkcji systemowej- skanowanie kodu lub rachunku zgodnie z klasyfikacją- identyfikacja zwrotu klientowskiego- ocena zgodności towaru- kontrola jakości artykułu- wprowadzanie towaru do systemu- złożenie towarów wg. Wytycznych- przepakowanie artykułu i oznakowanie etykietą wygenerowaną przez system- odłożenie gotowego towaru do pojemnika zgodnego z kategorią produktu- informowanie osoby szkolącej o nieprawidłowościach- praca trzyzmianowa- godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6- umowa zlecenie na okres 18 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi